Sekta E

O koho se jedná?

Sekta E je skupina lidí, kteří mají své tajné identity a různě ubližují, vydírají a týrají své spolužáky prostřednictví tajemství, které schovávají. Může to být normální člověk, učitel nebo strážce. Nikdy to není Vyvolený!

Jak se stanu členem sekty E?

Vylosujete si to při registraci a někdy během hry vás někdo bude vydírat. Pak vám v chatu napíšeme, že teď už jste oficiálně členem sekty E. Nemůžete se stát členem jen protože chcete. My, vypravěči, admini, si vás vybereme. Anebo náhoda.

Už jsem členem, co teď?

Vaším úkolem je zjistit tajemství určitých lidí, abyste se dostali k dalšímu člověku, Vyvolenému hlavně. Hrajete pomyslné šachy s lidmi, abyste se dozvěděli od nich co nejvíce. Můžete psát výhružné SMS, dopisy a různé vzkazy. My vypravěči, admini vám s láskou pomůžeme.

Druhy sekty E

První a hlavní z nich je velitel E, ten všechno řídí a pravděpodobně vás i zmanipuluje, abyste pro něj dělali. Poté je jeho pravá ruka Černá labuť, typická osoba s kostýmem labutě a korunkou. Co dělá, nikdo neví. Další důležitý člen je Bílá vrána, jejíž oblečením je bílí kapuce s maskou. Její funkcí je strašák pod postelí. Poslední důležitější člen je Červený klobouk, avšak i její schopnosti jsou nám skryty. Zbytek jsou éčka, lidi, žoldáci, co jen sbírají drby a říkají to svým pánům. Jediný, kdo ví svou identitu navzájem je E, Černá labuť, Bílá vrána a Červený klobouk. E ví jména všech svých poddaných, ale normální éčka ani neví, komu vlastně říkají špínu druhých.


Jak psát příspěvky?

Pod jménem vaší postavy můžete maximálně napsat: *Šla se převlíknout na bál* a bum bác na bále se stane něco zlověstného, ale nikdo nemůže vědět, že to je vaše postava. Je pět druhů sekty E a jméno té vaší se dozvíte až bude čas. Tudíž až budete vědět, že jste např.: Bílá vrána, příspěvky, kde budete převlečeni v jejím kostýmu budete místo jméno své postavy psát Bílá vrána.
Ukázka (píšu v ženském rodě, protože vrána je ženského rodu)
Bílá vrána
*Přišla jsem do místnosti, kde se všichni bavili. Ve skrytu své masky jsem se ušklíbla a ještě víc se zahalila do svého bílého pláště. Najednou na mě mrkl E a já věděla, že musím za ním přijít jako poslušný pes za pánem, jinak bude zle a moje sestra nedostane správný druh léku, ale místo toho třeba arsenik. Ačkoliv jsem se klepala, vyšla jsem k němu a vyslechla si, co mám dnes udělat. ´Vystraš Penelope Cruiz´, říkal. A já tak udělala.*


Jak zjišťujeme tajemství?

To necháme na vaší představivosti :-D Ovšem může se stát, že Vypravěč řekne ve svém postu něco, co signalizuje, že přišel čas na to být zase bad-ass E. Většinou budete působit chaos a zmatek na školních akcích.


Členi

Vůdce E - zabrán
Černá labuť - zabrána
Bílá vrána - volná
Červený klobouk - volný
éčka - neomezený počet