Čistka

Mí drazí přátelé...někdy se prostě stane, že stránky jsou zajímavé, ale vy hráči na ně nemáte dost času. Nebo prostě se hraje ve dnech, kdy nemůžete a nebo my Admini jsme vás nezaujali tak, jak byste si přáli. Jestli je to poslední pravdivý, tak se velice omlouvám a místo vymazání postavy mi tam pište, co bychom mohli zlepšit. 

Čistka je mazání neaktivních postav - to znamená, že prostě je smažeme. Jestliže se už s někým postava znala ve hře, tak je možné, že změnila postava školu a už nikdy ji neuvidíte (pořád jen ve hře). Jestliže byla postava významná ve hře, tak ji (pravděpodobně) využijeme ke gradaci příběhu. 

Nechce se nám mazat postavy, které mají velmi krásně napsaný profil - škoda práce a času, který jste nad tím strávili. Proto - velmi zdařilé profily nesmažeme, jen je přesuneme do složky neaktivních. Totéž i s profily, když o to požádáte - že jen potřebujete delší dobu na učení, práci,... ALE chce to hodně důležitá omluva!!!

Kdo si chce postavy nechat - nechť se podepíše do této knihy pod tímto článkem.
Jak?
Napíšete jméno postavy, kterou si chcete nechat - taky kolik odehrála her a jakého je druhu (Výjimečný, Strážce, člověk)

Pakliže si chcete nechat postavu někde uloženou - napište jméno postavy, druh a taky důvod proč si ji chcete nechat uloženou neaktivně.