Možnosti

Pokud si nevíte rady s vytvářením profilu postavy, nebo nevíte vůbec jakou postavu byste chtěli, ale víte 100%, že nechcete NPC postavu, zde vám nabízíme možnost převzít si námi načrtnutou postavu. Je možnost se i dole domluvit s jinými hráči o různých vztazích mezi postavami.
Je i možnost, že si vytvoříte vztahy s postavami níže, vše napište do knihy dole!


I TAK SE JICH BUDE TÝKAT LOSOVÁNÍ! TUDÍŽ SI MŮŽETE I S TOUTO POSTAVOU VYHRÁT VYVOLENÉHO!


Moe Nana

národnost: japonská
FC: Keiko Kitagawa

toto děvče jen nevinně vypadá. Její tatínek je mafián slavné zločinecké organizace Jakuza. Tatínek svoji dceru hodně naučil. Moe umí skvěle prodávat drogy, mariánku a nikdo neví odkud to bere. Sama ovšem žádné takové látky nebere. Taktéž umí velice dobře zacházet se zbraní a rozhodně se nejedná o křehkou květinku, i když sukni neodmítne. Její zvláštností je malé tetování na zádech. Jedním z mnoha tajemství je, že je panna, přestože všem vykládá o svých úžasných postelových schopnostech. Dalším tajemství je, že jednou ji otec učil řídit auto a Moe nechtěně někoho zabila, ale přísahala by, že odněkud uslyšela cvaknutí foťáku. Naštěstí to její papá zatutlal a hodil vinnu na někoho jiného.

NÁVRH: nemusí to být zrovna Keiko Kitagawa, ale jakákoliv osobnost japonského vzhledu. Podle našich představ by mohla být takový ten typ slečinky, co si nechce umazat ruce, ale na druhou stranu je velmi uzavřená a ve skutečnosti smutná holčička, která chce jen pozornost. 


Jason Morgan, aneb Mimi

národnost: irská
FC: Jamie Campbell Bower
ročník: 3. - 4.

Znáte ten moment ve vašem životě, který změní všechno? Jason měl úžasnou maminku, která byla zpěvačka, ale zpívala jen na barech a klubech. Otec ji v tom pomáhal, ale nebyl nejtrpělivější povahy a někdy na mamku řval a mlátil ji. Jednou se hádali v autě a měli nehodu, oba rodiče mu zemřeli a Jason trpí od té doby částečnou hluchotou (ševelí se mu v uchu), tudíž umí perfektně znakovou řeč a odezírání ze rtů. Pod svá křídla si ho vzala rodina zbohatlíků,protože jim jednou Jason ukradl auto, ale nechtěně ho zničil a veškerý obsah, co tam byl s ním (jednalo o moc velkou částku peněz). Našli si ho a vychovali z něho profesionálního řidiče, který jim pomáhal v rodinném byznysu.  Kradení aut, opravování je a prodávání pod falešnou exkluzivní značku. Poté, co se mu dostatečně uvěřili ho poslali na Royal Academy, aby pokračoval dál.

NÁVRH: Kdo z vás viděl Baby driver, tak ví, odkud je inspirace. Mohli byste do historie připsat pár ublížení na zdraví, protože takové krádeže se neobejdou bez zranění. Jamie C. Bower je zpěvák, proč by nemohl Jason mít taky hudební nadání?


Margharita Kyra

národnost: řecká
FC: Shakira
ročník: 4. - 5.

Margharita je teď sice nádherná modelka, která rozumí módě, ale před nástupem na Royal academy bývala obézní. Hotová kulička. Její maminka, manželka řeckého premiéra, zařídila, aby dcera začala hubnout pomocí cvičení, tancování a správného stravování. Když už se z toho vypracovala, a byla z ní primadona, všichni se jí smáli a oslavovali ji "tlustá pizza Margharita". Aby se zbavila té nálepky a byla považovaná za slečnu dokonalou, chytla se partičky holek, které byli nejoblíbenější na škole. Jejich rituál, aby se k nim někdo přidal byla krádež. Společně vykradli Pandoru, jenomže jejich bezpečný systém byl dokonalý. Všichni utekli až na jednu holčinu, kterou Margharita vystřídala v pozici vůdkyně. Tehdy to nekončilo a děvčata začala brát drogy, ale málokterá se z toho dostala. Díky těmto lumpačinám je Řekyně tajně závislá na prášcích na spaní, protože jí dělá problém usnout bez nočních můr o všech svých skutcích, které s partou provedla.

NÁVRH: na této postavě se můžete s problémy vyřádit. Podle nás by měla mít problémy se sebevědomím. Své prášky má schované různě po škole, aby je našla v pravý čas. Jinak vám necháváme volnou ruku. Mohlo by se jednat o lesbičku....


Daniel Brown

národnost: britská
FC: William Moseley
ročník: 5.

Tento krásný kluk je jeden z největších děvkařů ve škole. Vždy se tváří jak ledová socha, ale pod tím vším se skrývá trochu komplikovaná minulost. Jeho otec je velvyslanec, tudíž často cestovali. Daniel byl vždycky oblíbený proti své vůli, na druhou stranu toho vždycky rád zneužíval. Jeho hlavním tajemství je dívka, kterou nechtěně otěhotněl. Neví, co se s ní stalo nebo s dítětem. Další kapitola jeho života schovaná ve stínu je trávený půlrok v nápravném zařízení pro mladistvé. Jednou totiž měl s kluky bitku proti jiné partě a jeho nejlepší kamarád vrazil dýku do vůdce nepřátelské groupy. Vzal to za sebe, protože jeho nejlepší kamarád měl již poskvrněný rejstřík. Musel potom změnit školu a začít nový život jinde, neposkvrněně.

NÁVRH: Daniel by mohl být ten typický klučina o němž sní každá holka. Ledový gentleman, jež k sobě jen tak někoho nepustí. Měl by být uzavřenější, v okruhu děvčat maximálně. Vždy si poradí sám a ničí pomoc nepotřebuje.


Ester Diamantine Costra

národnost: brazilská
FC: Amandla Stenberg
ročník: 2. - 3.

Ester to neměla na začátku svého života lehké. Její matka, hned co se jí narodilo dítě, se vzdala rodičovských práv a dítě strčili doktoři do ústavu. Mezitím rychle jí přihlásili jako schopnou k adopci, ale na to musela čekat půl rok. Pod svá ochranná křídla si ji vzala rodina bohatých běloušů, kteří neměli děti. Zjistila to až pozdě, ale nikomu neřekla, že je adoptovaná. Jedno z jejích největších tajemství je bipolární porucha. Tudíž je závislá na antidepresiva, ale jejich konzumaci provádí nenápadně. Zvláštností je její druhé jméno, což znamená diamant. Dali jí to adoptivní rodiče společně s diamantovou korunkou a náhrdelníkem. 

NÁVRH: Podle psychologie se na dítěti hodně podepíše vztah matky s dítětem v prvních let, tudíž by měla být nedůvěřivá, ale zároveň rozmazlená. Ale mohla by to být skvělá sportovkyně nebo premiantka. Když pochází z Brazílie, možná by mohla i skvěle tančit....


Ming Wej

národnost: čínská
FC: Takeshi Kaneshiro
ročník: 4. - 5.

Ming je syn víceprezidenta společnosti Alibaba Group. Tento student je špička v bojových uměních a navíc je to velmi talentovaný sportovec. Neustále odporuje, jak rodičům, tak pravidlům a jakýmkoliv autoritám. Neumí poslouchat a rád porušuje pravidla. Dělá si, co chce. Všude po těle má tetování, ale jejich význam zná jen on sám. Jeho život nebyl příliš sladký, naopak - velmi hořký. Narodil se jako levoboček, jeto tatík si užil s jednou mladou dívkou a otěhotněl ji. Ta z toho byla celá fuč, že si ji nechce vzít a tak začala brát drogy a častokrát se o něj "starala" jeho teta. A ta ho začala sexuálně zneužívat (nechť je Christian Grey inspirací jak). Když se to dozvěděl otčím, rychle si ho vzal k sobě a zrušil všechny kontakty s Mingovou matkou. Víc o ní neslyšel a žil od té doby s otcem.

NÁVRH: Ming by mohl být ten "špatný kluk". Určitě taky bude postava na které by se mohl někdo vyřádit. Určitě se nebude jednat o křehkou květinku. Určitě bude každé jeho tetování spojeno se zvláštním příběhem a tak. Určitě by to byl skvělý děvkař. 


Dmitrij Ivanovič Volkov

národnost: ruská
FC: Miles Heizer
ročník: 2. - 3. 

Dvojčata, velice si podobná, možná jednovaječní. Jsou to děti vysoce postaveného politika v Rusku. Někdo tvrdí, že mají pouto, že to co cítí jeden, cítí i ten druhý. Nina byla vždy veselá a za svého bratra by dala život, Dmitrij byl zamlklejší, ale pro svou mladší sestřičku by klidně i dýchal. Jejich matka jim vyprávěla příběh, že je jeden chlapík proklel nebo tak, ale oni tomu nevěří. Jednou se dokonce chtěli oba zabít, málem spolykali prášky. Jednou, oba utíkali před nějakým průšvihem (jak je to u dvojčat obvyklé) a Dmitrij pomohl Nině přes plot, ale když se ho sám snažil přeskočit, tak se mu to nepodařilo a má na Achillově patě dlouhou jizvu. Díky někomu je Nina dokonce i nahluchlá.

NÁVRH: Pokud budete mít někdo hodně vymakaný příběh, tak běžte do dvojčat. Samozřejmě, nejlepší by bylo se s někým domluvit. Budou mít za sebou určitě těžkou historii, ale vždycky budou tady jeden pro druhého.


Elif Celik
Zaynep Celik

národnost: turecká
FC: Nina Dobrev,
       Kristina Pimenová
ročník: (soukromé doučování), 4. ročník

Zaynep se narodila do rodiny bohatých Turků, mají jeden z největších firem pro výrobu zbraní. Sama Zaynep ovládá pistoli velmi bravurně. Bohužel pro ni, její rodina je věřící, jsou členi Sunnitského islámu, tudíž má i naše snědá kráska povinnost modlit se k Bohu. Na školu přijela s malou holčičkou - Elif, o níž říká, že to je její osiřelá sestřenice. Pravda je bohužel ta, že Elif je její dcera. Holčičky tatínek byl ale nepřítel víry, proto se rodina rozhodla, že nechtějí Zaynep s její holčičkou vidět. Musela utéct ke své tetičce, jenž ji pomohla odrodit a vymyslet plán, co s nimi. Poslala je na Royal academy. Bohužel by ji nepřijali, kdyby neměla podpis rodičů, jenž zfalšovala, proto tvrdí, že žije pořád se svou rodinou.

NÁVRH: Zaynep a Elif jsou zase dvě osoby, tudíž, kdyby někdo chtěl, může se domluvit s druhým hráčem. Možná byste mohli ještě něco zajímavého hodit do historie - co se stalo s tím klukem? Když od nich utekl, nezastřelila ho? Kdo ví.

POZNÁMKA OD ADMINA: v případě Elif by byla možnost, aby byla Vyvolená (pokud bude místo)


Ethelinda

Národnost: romská
Ročník: 2.

O této dívce se neví nic. Ví se jen její jméno, taktéž i to, že ví všechno. Ví, co se komu stalo, kdo s kým, jak a proč, co se stane... Ne nadarmo se jí říká věštkyně či vědma. Je všude a zároveň nikde. Je volně přiřazována k Vyvoleným. Neustále má s sebou tarotové karty. Z nich dokáže všechno vyčíst, nebo ne? Kdo ví... Výborně tančí, hraje na hudební nástroje.

NÁVRH: Ethelinda má tajuplnou minulost. Nikdo neví, co udělala a co prožila. Nikdo ani neví, jaký má rodiče. Je vůbec bohatá? Nebo si ji ředitel udržuje kvůli něčemu jinému?